• Aktualności

      • INFORMACJA DOTYCZĄCA POSIŁKÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022

      • Szanowni Rodzice,

       w związku ze zmianą firmy cateringowej (od 1 września posiłki dostarczać będzie firma ATA S.A – Twoje Zdrówko Catering), dostarczającej posiłki do szkoły i oddziału przedszkolnego, zmienią się również ceny
       za posiłki:

       przedszkole (całodzienne wyżywienie)  - 15,50 zł

       oddział przedszkolny (zupa, drugie danie, kompot) – 12,00 zł

       uczniowie w kasach 1-8 (zupa drugie danie, kompot) – 12,50 zł

       W załączniku poniżej zostały umieszczone druki deklaracji zgłoszenia chęci korzystania z posiłków. Druki zostaną również przekazane Rodzicom klas II –VIII za pomocą dziennika elektronicznego Librus. Deklaracje prosimy złożyć w sekretariacie szkoły najpóźniej do 1 września 2021. Ewentuanie z braku możliwości pobrania druku bardzo proszę o zgłoszenie się 1 września do sekretariatu.

       Złożenie deklaracji i zapisanie uczniów na listę jest dla organizatora cateringu informacją, że posiłki będą przygotowywane dla ucznia codziennie. W razie choroby ucznia i jego nieobecności w szkole prosimy
       o informację najpóźniej do godziny  8.15 (w dniu nieobecności) pod numerem tel. 12 283 83 46 (wew. 21) . Niezgłoszenie nieobecności spowoduje zamówienie posiłku dla ucznia i doliczenie jego kosztów.

       DEKLARACJA_na_obiady.docx​​​​​​​

       DEKLARACJA_na_obiady_dla_uczniow_z_orzeczeniami_o_potrzebie_ksztalcenia_specjalnego.docx​​​​​​​

       REZYGNACJA_z_obiadu.docx


      • POŻEGNANIE KLASY VIII

      • W piątek, 25 czerwca, zakończyliśmy kolejny, wyjątkowo trudny, rok szkolny. Postawiono przed nami wszystkimi, zarówno uczniami, jak i nauczycielami nowe zadania, którym musieliśmy stawić czoła. Chociaż nauka zdalna pozbawiła nas realnego kontaktu, dzięki wcześniej zbudowanym relacjom udało nam się przebrnąć przez to doświadczenie. W pożegnaniu VIII klasy, ze względu na obostrzenia, mogła uczestniczyć ograniczona ilość zaproszonych gości. Uroczystość rozpoczęła klasa VII przygotowanym przez siebie poradnikiem w formie scenek sytuacyjnych. W zabawny sposób przedstawili naszym absolwentom możliwości zawodowe jakie otwierają się przed nimi wraz z rozpoczęciem kolejnego etapu edukacyjnego. Siódmoklasiści, po zakończonym przedstawieniu, wręczyli swoim starszym kolegom upominki – wycięte w drewnie łapacze snów z ich imionami. Kolejnym punktem był występ ósmoklasistów pt. „Ostatni egzamin”. W humorystyczny sposób odegrali scenki dotyczące życia szkolnego. Śmiechu było co nie miara! Wszyscy aktorzy stanęli na wysokości zadania. Po zakończeniu widowiska, uczniowie złożyli podziękowania pedagogom, rodzicom i opiekunom, swoim młodszym kolegom. Zaproszeni nauczyciele otrzymali certyfikaty potwierdzające ich znakomite kompetencje zawodowe. Były to chwile pełne wzruszeń, nie popłynęła jedna łza. Z żalem żegnaliśmy naszych uczniów. Spędziliśmy przecież wiele wspólnych lat. Życzymy im samych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu oraz aby na swojej drodze spotykali wspaniałych ludzi!

   • Kontakty

    • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
    • 12 28 38 346
    • ul. Szkolna 6
     32-064 Radwanowice
     Poland
  • Galeria zdjęć

    brak danych