• Aktualności

      • REKRUTACJA 2024/2025 PRZEDSZKOLE I ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

      •  

       Przedszkole: Zapisy rozpoczynają się od dnia 01 marca 2024 r.

       Rodzice dzieci po raz pierwszy ubiegających się o przyjęcie zapraszamy po deklarację o przyjęcie do przedszkola do sekretariatu szkoły w godzinach: od 8.00-14.00 lub na naszą stronę internetową www.integracyjna.org do pobrania w zakładce: Przedszkole – Rekrutacja 2024/2025.

       Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składają deklarację o kontynuację uczęszczania do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Deklaracje są dostępne w sekretariacie szkoły, jak również na stronie internetowej www.integracyjna.org  do pobrania w zakładce: Przedszkole – Rekrutacja 2024/2025.

       ODDZIAŁ PRZEDSZKLONY: Zapisy rozpoczynają się od dnia 01 marca 2024 r.

       Rodzice dzieci po raz pierwszy ubiegających się o przyjęcie zapraszamy po deklarację o przyjęcie do oddziału przedszkolnego do sekretariatu szkoły w godzinach: od 8.00-14.00 lub na naszą stronę internetową www.integracyjna.org do pobrania w zakładce: Szkoła podstawowa – Rekrutacja 2024/2025.

       Rodzice dzieci już uczęszczających do przedszkola składają deklarację o kontynuację uczęszczania do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025. Deklaracje są dostępne w sekretariacie szkoły, jak również na stronie internetowej www.integracyjna.org do pobrania w zakładce: Szkoła podstawowa – Rekrutacja 2024/2025.

      • NIECH ŻYJE BALL!!!

      • Tradycyjnie, przed feriami, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. W czwartek, tj. 8 lutego od samego rana dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala wyglądała inaczej niż zwykle, zamieniła się w prawdziwą salę balową, która była udekorowana kolorowymi bibułami i napisem „Karnawał 2024”.

       W szkole zaroiło się od Spidermanów, piłkarzy, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, policjantów... Były wróżki, księżniczki, różne stwory i dziwadła...Nie sposób wymienić wszystkich. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno uczniom jak i wychowawcom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dobra zabawa nieodłącznie związana jest z muzyką. Na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Nasi uczniowie z wielkim apetytem zajadali pączki i popijali soczkami.

      • ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

      • „ Mieć babcię i dziadka to znaczy mieć słońce
       i gwiazdki do spania, i całus w kieszonce,
       przygody, spacery, dawne opowieści
       i stosy prezentów. Aż trudno je zmieścić!”

                                      A.Widzowska

           Babcia i Dziadek to osoby bardzo ważne w życiu każdego dziecka. Święto Babci i Dziadka to doskonała okazja, aby wyrazić swoją wdzięczność za ich bezwzględną miłość, troskę  i cierpliwość dla swoich wnuków.

            Z tej okazji dnia 1 lutego 2024r.  w naszej szkole odbyła się uroczystość, na której uczniowie  klasy I zaprezentowali program artystyczny swoim Babciom i Dziadkom . Wszyscy od samego rana z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy pojawią się w szkolnych murach. W trakcie występu uczniowie wyrażali swą miłość i wdzięczność w postaci wierszyków, piosenek. Zaprezentowali także układ taneczny, oraz   grę na dzwonkach . Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę, umiejętności oraz wkład pracy włożony w przygotowanie przedstawienia. Po występach p. Dyrektor Milena Błądek- Byczek złożyła szanownym Seniorom życzenia. Następnie dzieci wręczyły gościom prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

           W drugiej części spotkania odbyły się warsztaty plastyczne w trakcie których dziadkowie wykonali wspólnie  z wnukami korony i ozdoby na papierowe torby.  Dziadkowie wykazali się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem, z przyjemnością ozdabiali wraz z wnukami korony. Wspólna praca sprawiła wszystkim mnóstwo radości. Dzieci cieszyły się, że mogą w ten sposób spędzić czas z ukochanymi osobami. Gdy dziadkowie założyli korony na głowy, z pewnością poczuli się wyjątkowo-jak królowa i król, a przecież o to nam chodziło…Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem  i spontanicznym odśpiewaniem „Sto lat „

           Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość.

       Serdecznie dziękujemy!

      • ŚWIETNY TURNIEJ W NASZYM WYKONANIU!

      • W sobotę 27.01.2024 r. pomimo tak wczesnej godziny grupa dziewczyn składających się z klas 7-8 pojechały na Gminny Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej do Zabierzowa, aby rozegrać turniej piłki siatkowej.  Oczywiści oprócz zdobycia doświadczenia i ogrania się na tak dużej hali, pojechaliśmy z dużymi nadziejami na zdobycie wysokiego miejsca. Ale zacznijmy od początku. Standardowo o godz. 8.00 rozpoczęło się losowanie, które przydzieliło nas do grupy B z takimi szkołami jak SP Rudawa, SP Zelków, SP Brzezie. W grupie A występowały natomiast SP Nielepice, SP Rząska, SP Zabierzów oraz SP Bolechowice.  Pierwszy nasz mecz grupowy odbył się przeciwko SP Rudawa. Po pierwszym przegranym secie trema z naszych zawodniczek zeszła, bo potrafiły wygrać set 2 i doprowadzić do tie-breaka, w którym wygraliśmy i zgarnęliśmy 2 pkt. Kolejnym naszym przeciwnikiem były zawodniczki z SP Zelków. Łatwo nie było, ale udało się wygrać w setach 2:0. Najgroźniejsze dla nas okazały się zawodniczki z SP Brzezie, które nie dały nam rozwinąć skrzydeł i przegraliśmy mecz 0:2 w setach. Suma summarum udało się wyjść z grupy z 2 miejsca i wejść do rozgrywek półfinałowych. Tam czekały na nas zwyciężczynie grupy A SP Bolechowice. Naprawdę niewiele brakło by udało się wygrać ten półfinał. Zabrakło troszkę doświadczenia, spokoju i ogrania na tym poziomie rozgrywek. Pozostała nam walka o 3 miejsce i medal brązowy. Tu po raz kolejny czekała szkoła z Brzezia, która w sąsiednim półfinale została ograna przez SP Rząskę. Sport uczy pokory, dyscypliny i ciągłej koncentracji. Po pierwszym secie wygrywaliśmy 1:0 i chyba dziewczyny za szybko uwierzyły w upragniony medal. Drugi set nie poszedł nam po naszej myśli, kilka nerwowych odbić, zła zagrywka i błędy własne spowodowały że Brzezie doprowadziło do wyniku 1:1. W decydującym secie trzecim większym spokojem i doświadczeniem wykazały się przeciwniczki, dosłownie wydzierając nam upragniony medal.  Czy zajęcie 4 miejsca na 8 drużyn jest miejscem słabym? Nie, to świetny rezultat zwłaszcza że za naszymi plecami uplasowały się szkoły większe takie jak m.in. SP Zabierzów, SP Rudawa, czy SP Nielepice. Oczywiście 4 miejsce dla sportowca to pozycja najgorsza, zwłaszcza kiedy podczas turnieju „apetyt rósł w miarę jedzenia” i dziewczyny wierzyły w ten upragniony medal. Ale nie poddajemy się i będziemy dalej walczyć w kolejnych rozgrywkach. Wszystkim naszym zawodniczkom reprezentującym szkołę dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki, z pewnością wyjechaliśmy stamtąd z bagażem doświadczeń, które będzie procentowało. W zawodach wzięli udział :

         Liliana Krawczyk kl. 8 ©

       Oliwia Całek kl. 8

       Róża Mitońska kl. 8

        

       Wiktoria Nowicka kl. 8

                      Daria Hrycaniuk kl. 8

       Wiktoria Gawęcka kl.7

   • Kontakty

    • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
    • 12 28 38 346
    • ul. Szkolna 6
     32-064 Radwanowice
     Poland
  • Galeria zdjęć

    brak danych