• Aktualności

      • NOC W SZKOLE

      • Dnia 8 października 2021 r uczniowie klasy drugiej wzięli udział w „Nocy w szkole”. To nocne wydarzenie rozpoczęło się o 18:30 i trwało do rana dnia następnego. Cała klasa była bardzo rozemocjonowana, ponieważ była to pierwsza noc spędzona wspólnie z koleżankami i kolegami oraz paniami. Powitanie uczestników odbyło się w sali klasy drugiej, spotkanie rozpoczęło się od ruchowych zabaw integracyjnych.  Kiedy wszyscy byli już trochę zmęczeni i głodni ,  zjedli wspólną kolację zamówioną w pobliskiej restauracji.  Po posiłku nabraniu sił i  rozpoczęła się dyskoteka . Wszyscy bawili się tak długo, aż nogi odmówiły posłuszeństwa. Ostatnim punktem programu był  się seans filmowy  z popcornem. Przed wielkim ekranem naszej tablicy multimedialnej i przy dobrym nagłośnieniu można się było poczuć jak w prawdziwym kinie. Po wieczornej toalecie nastąpiła cisza nocna. Emocje  nie pozwalały jednak szybko zasnąć uczestnikom nocowania, którzy długo jeszcze wymieniali się wrażeniami z tego wyjątkowego wieczoru. W końcu jednak sen wszystkich zmorzył. Rankiem, po pobudce, sale zostały uporządkowane , a dzieci odebrane przez stęsknionych rodziców.

      • WARSZTATY GEOLOGICZNE

      • Podczas warsztatów przygotowanych przez długoletniego pracownika KGHM Polska Miedź S.A. uczniowie klas: czwartej, piątej i szóstej  poznali historię największej spółki miedziowej w Polsce, która jest światowym liderem w wydobyciu  oraz przetwórstwie cennych metali i od 60 lat wydobywa miedź. Przygotowany krótki spektakl filmowy połączony z pokazem slajdów przybliżył uczniom metody wydobywcze takich surowców jak: rudy miedzi, srebra, złota, oraz molibdenu, czy najcenniejszego z surowców mineralnych – renu. Uczniowie dowiedzieli się nie tylko o metodach wydobywczych  cennych metali,  ale poznali również metody ich obróbki oraz mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy górników. Uczestnicy warsztatów mogli również obejrzeć różnorodne skamieniałości, rudy metali i minerały, których pokaźną kolekcję przywiózł z sobą organizator warsztatów.

      • XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

      • XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia był obchodzony w naszej szkole 1 października. W tym roku szkolnym oprócz uczniów klas IV-VIII w obchodach tego dnia, wzięli również udział uczniowie klas młodszych I-III. „Tegoroczna akcja, odbywała się pod hasłem „Młodsi sprawdzają, jak starsi tabliczkę mnożenia znają”. Uczestniczyli w niej uczniowie z 27 państw świata, w tym również z 5394 szkół z Polski. „Tabliczkowe” zmagania rozpoczęły się już w przeddzień akcji przez uczniów klas młodszych, którzy wzięli udział w matematycznych potyczkach,  rozwiązując  różnego typu zadania, rebusy i łamigłówki. Uczniowie klas IV-VIII w kolejnym dniu akcji pod czujnym okiem koordynatorów oraz nauczycieli uczących w poszczególnych klasach zdawali mini egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia oraz rozwiązywali matematyczne łamigłówki. Wszyscy uczestnicy w pełnych emocji potyczkach wytrwale rozwiązywali zadania konkursowe, by na koniec móc otrzymać certyfikat oraz odznakę „eksperta tabliczki mnożenia”. Akcja miała na celu pokazać uczniom, że tabliczka mnożenia to nie tylko trudne zadania matematyczne, ale w połączeniu z ciekawie poprowadzonymi zajęciami, to także dobra zabawa. Tegoroczna akcja stała się również  okazją do tego by w niecodzienny sposób poćwiczyć tabliczkę mnożenia.

      • ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

      • „Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce.

       Uśmiech bogaci obdarzonego nie zubożając dającego”.
                                                                        Wincenty Faber

       1 października obchodziliśmy w naszej zerówce Światowy Dzień Uśmiechu. Radosne święto obchodzone jest w pierwszy piątek października od 1999 roku. Na pomysł świętowania tego dnia wpadł artysta Harvey Ball, który w 1963 roku stworzył „smiley’a” – słynny znaczek uśmiechniętej buźki na żółtym tle. Z czasem Ball był coraz bardziej zaniepokojony komercjalizacją żółtego znaczka i tym, że ludzie zapomnieli o jego oryginalnym przesłaniu. W ten sposób wpadł na pomysł zorganizowania Światowego Dnia Uśmiechu – dnia, w którym wszyscy powinni dużo się uśmiechać i poświęcić większą uwagę dobrym uczynkom. I właśnie takim dniem w naszej zerówce był 1 października. Zabawy i zajęcia tematyczne miały motyw uśmiechniętej buźki i przebiegały w wyjątkowo pozytywnej atmosferze. Na początek uśmiech na twarzy dzieci wywołała inscenizacja wiersza Juliana Tuwima „Okulary”. Bisom nie było końca, dlatego chętne dzieci wcieliły się w rolę Pana Hilarego. Były tańce i zabawy z balonami, a na zakończenie dzieci odwiedził gość specjalny – Klaun, który przygotował dla dzieci słodką niespodziankę. Był to naprawdę radosny i uśmiechnięty dzień. Oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych zerówczaków.

      • DZIEŃ CHŁOPAKA NA DZIKIM ZACHODZIE

      • Jak co roku 30 września świętujemy Dzień Chłopaka. W tym roku zerówczaki wyruszyły na Dziki Zachód! Aby zostać prawdziwym szeryfem chłopcy musieli pokonać kowbojskie wyzwania! Wszystkie zadania były wykonywane pod okiem naszych ekspertek- dziewczynek. Za każde dobrze wykonane zadanie dziewczynki odbijały gwiazdkę  na odznace szeryfa, którą otrzymali chłopcy. Oczywiście wszyscy chłopcy z każdym wyzwaniem poradzili sobie doskonale i stali się prawdziwymi szeryfami!

      • SPRZĄTANIE ŚWIATA

      • W dniu 21 września br. dzieci z oddziału przedszkolnego już po raz kolejny wzięły udział w sprzątaniu najbliższej okolicy. Zerówkowicze zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowani wzniosłym celem przedsięwzięcia wyruszyli spod budynku zerówki i zajęli się oczyszczaniem przydzielonego im terenu. Udział naszych zerówczaków w akcji Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie

      • POWITANIE JESIENI

      • 29 września  2021 roku uczniowie klasy drugiej i trzeciej wraz z wychowawcami, w ramach powitania nowej pory roku,  wybrali się na wycieczkę do stadniny koni w Dębniku. Tam dzieci zobaczyły jak wygląda stajnia i jak należy przygotować konia do jazdy. Wszystkie chętne dzieci pod czujnym okiem instruktorów, miały okazję skorzystać z krótkiej lekcji jazdy konnej w stylu western. Jazda na konikach Tomek i Gaja sprawiła dzieciom wiele przyjemności. Po jeździeckich doświadczeniach odbyło się wspólne ognisko. Wszyscy z chęcią piekli kiełbaski i ogrzewali się przy ognisku, ponieważ tego dnia długo utrzymywała się gęsta mgła. Można też było spróbować świeżutkiego mleka prosto od krowy i poobserwować małe cielaczki. Gdy już słoneczko przebiło się przez chmury i mgła opadła uczniowie udali się na spacer  po lesie ścieżką dydaktyczną znajdującą się na terenie Dębnika. Mogli tam zaobserwować jakie zmiany w przyrodzie następują wczesną jesienią, , pooddychać świeżym powietrzem, posłuchać odgłosów lasu. To był udany wyjazd!

      • WYCIECZKA NA RANCZO ARTEMIDY

      • Zerówczaki z okazji pierwszego dnia jesieni  wybrały się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Ranczo Artemidy w Nowej Górze. W programie wycieczki było min: zwiedzanie gospodarstwa, oglądanie zwierząt i roślin, udział w warsztatach artystycznych- pisanie gęsim piórem, przejażdżka bryczką, jazda konna, dojenie krowy, zabawy ruchowe na placu zabaw. Dzieci zobaczyły jak naprawdę wyglądają wykopki a na zakończenie zjadły  pyszne kiełbaski z ogniska i ziemniaki z żaru, które własnoręcznie uzbierały. Wycieczka była wspaniała i na długo pozostanie w naszej pamięci! 

      • ŻYWA LEKCJA PRZYRODY - POKAZ OWADÓW

      • 29 września odbyła się w naszej szkole kolejna „żywa lekcja przyrody” poprowadzona przez agencję KLAPS ART. Lekcja dotyczyła najliczniejszej grupy zwierząt jakimi są owadów. Podczas zajęć zostały zaprezentowane różne okazy żyjące nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Najwięcej emocji wzbudziły żywe osobniki takie jak: modliszka Grażynka, roślinożerne straszyki olbrzymie o imieniu Grześ i Kasia, australijski straszyk Krystyna, wyglądem przypominający skorpiona, liściec Jaś i Staś, patyczak Tomek, szarańcza Szymek oraz karaczan madagaskarski Wojtuś.  Podziwialiśmy różnobarwne motyle dzienne i nocne, ćmy z Madagaskaru i Afryki, chrząszcze i żuki. Niektóre osobniki mogliśmy osobiście dotknąć i pogłaskać. Uczniowie poznali nie tylko wygląd danych przedstawicieli owadów, ale również ich zwyczaje, rozwój, troskę o potomstwo oraz zdolności kamuflujące. Dowiedzieliśmy się, że owady widzą pod katem 360o  (do przodu, do tyłu i na boki), jak odróżnić samicę świerszcza od samca, co to jest subimago i imago, w jaki sposób należy podnosić owada, co to jest dymorfizm płciowy oraz przekonaliśmy się, że ćmy mogą być równie piękne jak motyle. Po raz kolejny przekonaliśmy się o potrzebie istnienia każdego żywego organizmu, czy jest nim potężny słoń, czy też mały owad - każdy z nich zasługuje na naszą uwagę. Oby takich lekcji było u nas jak najwięcej.

      • NOC W SZKOLE

      • Noc w szkole to wydarzenie na które czekają wszyscy uczniowie naszej szkoły, dlatego członkowie SzRU  nie marnując czasu zorganizowali pierwsza w nowym roku szkolnym „ Sportową Noc w Szkole” w porozumieniu z realizatorami Innowacji Sportowej „ Karuzeli Sportów”, znów realizowanej w naszej szkole. Naszą nocna przygodę rozpoczęliśmy o godz. 20:00 a zakończyliśmy o 7:00 rano. Oprócz zabaw sportowych, pysznej pizzy, zabawy w chowanego z latarkami  na terenie szkolnym, SzRU przygotowała „ Pokój Zagadek czyli „ Escape Room”. Nie łatwo było zgadnąć kto dokonał zbrodni na taksówkarzu… Żeby odpowiedzieć na to pytanie należało rozwiązać kilkanaście zagadek. Dwie grupy 5 osobowe starały się rozwikłać zagadkę, efekt: grupa pierwsza bezbłędnie rozwiązała wszystkie zagadki i poprawnie wskazała zabójcę taksówkarza. Grupa druga, bezbłędnie rozwiązała wszystkie zagadki, ale wskazała nieodpowiednia osobę jako zbrodniarza taksówkarza. Pomimo pewnego rodzaju przegranej i tak wszyscy są zwycięzcami, bo rozwiązanie łamigłówek, odnalezienie ukrytych informacji nie było łatwym zadaniem. Nasza „ Sportowa Noc w Szkole” przebiegała w atmosferze koleżeństwa, zabawy i gry w siatkówkę do białego rana. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowego ducha i braku snu do białego ranaJ. Dziękujemy opiekunom tj., Pani Joannie Popiołek za obecność, pogodę ducha i świetne zmylanie nas  swoją grą aktorską w pokoju zagadek a Panu Mateuszowi Gardzielewskiemu dziękujemy za wyśmienite zabawy sportowe, pogodę ducha i grę   w siatkę do białego rana w rytmie  muzyki popJ. Wielkie podziękowania dla wszystkich członków SzRU za wyśmienity pokój zagadek wraz z niebywałą inscenizacją i wytrwałość w działaniu.

                        Opiekun SzRU, współrealizator Innowacji Sportowej „ Karuzela Sportów” – Izabela Kołodziej

      • WYBORY DO SZKOLEJ RADY UCZNIOWSKIEJ ŚWIĘTEM SZKOLNEJ DEMOKRACJI

      • Wybory do Szkolnej Rady Uczniowskiej  odbyły się na terenie naszej szkoły w dniu 09  września 2021roku. Uprawnieni  do głosowania byli wszyscy, obecni tego dnia  uczniowie naszej szkoły, od klasy IV do klasy VIII oraz nauczyciele i specjaliści  z  Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach. Wybory były swoistą lekcją demokracji dla wszystkich uczniów naszej szkoły, uczniowie przekonali się,  że w dorosłym życiu czeka ich wiele trudnych wyborów.  Nad prawidłowym przebiegiem głosowania  i po jego zakończeniu podczas  obliczenia głosów czuwał opiekun SzRU  - Pedagog Izabela Kołodziej. Rezultat wyborów do SzRU (według ilości otrzymanych głosów):

       Przewodnicząca SzRU Gabriela Bartosiewicz z kl. VIII

       Zastępca Przewodniczącej SzRU Oliwia Walczowska z kl. VII

       Sekretarz SzRU – Julia Kramarczyk z kl. VII

       Sekcja Dekoracyjna:

       • Amelia Kłeczek z kl. VII
       • Julia Pogan z kl. VII
       • Karolina Chochół z kl. VII

       Sekcja Porządkowa:

       • Szymon Woźniak z kl. VII
       • Adrian Piechnik z kl. VII

                                                                                                                                Gratulujemy !!!

       Opiekun   SzRU – Izabela Kołodziej

      • Akcja "Sprzątanie świata" w naszej szkole

      • Czy można zrobić coś dla naszej planety? Oczywiście, że można!  Uczniowie z kl. IV - VIII po raz kolejny wzięli udział w największej polskiej akcji ekologicznej "Sprzątanie świata", której celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. Również w tym roku nie zapomnieliśmy, że Ziemia to nasz wspólny dom. Pod opieką wychowawców i nauczycieli współorganizujących proces kształceni, uzbrojeni w gumowe rękawiczki i worki na śmieci wyruszyliśmy wyznaczonymi trasami w teren, aby posprzątać najbliższą okolicę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów nazbieraliśmy wiele worków pełnych odpadów. Tegoroczne działania uświadomiły wszystkim, że wyrzucone w lesie szklane  i plastikowe butelki, foliowe torby i opakowania po produktach spożywczych, stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla naszego środowiska. Wrzesień to nie tylko doskonały czas na posprzątanie naszej planety, ale również świetna okazja do wspólnej zabawy podczas dnia "powitania jesieni". Dlatego po ciężkiej pracy udaliśmy się na wspólne ognisko z kiełbaskami oraz pieczonymi ziemniakami. Szkolna Rada Uczniowska po opieką p. Izabeli Kołodziej przygotowała dla nas wspaniałą integracyjną zabawę, podczas której każdy świetnie się bawił, niezależnie od wieku. Był to dla nas dzień nie tylko wspólnej zabawy, ale również doskonała dla wszystkich lekcja ekologii. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za pomoc oraz włączenie sie do akcji "Sprzątanie świata".

       Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa za rok:)

        

        

      • INDIAŃSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

      • Zerówczaki przeszły przez Dzień Przedszkolaka indiańskim krokiem i musiały zdobyć różne sprawności, aby stać się pełnoprawni członkami indiańskiej wioski oraz otrzymać indiańskie imię, które dzieci wybierały sobie drogą losowania na zakończenie wszystkich zadań. Zaczęła się zabawa indiańskim krokiem, a za wykonane zadania mali Indianie otrzymywali w nagrodę piórka, z których powstała indiańska opaska. Sala Zerówczaków tego dnia zamieniła się w autentyczną indiańską wioskę, w której mali wojownicy sprawnie pokonywali tor przeszkód, polowali, szukali tropów niedźwiedzia, bezbłędnie rozpoznawali symbole Indian i wykonali prawdziwy indiański taniec. To była prawdziwa przygoda, którą wszyscy będą wspominać z radością i uśmiechem. Gratulujemy naszym Zerówczakom zdobycia sprawności a w galerii fotograficznej sami zobaczcie jak każdy mały Indianin ciężko na ten sukces pracował.

      • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W ZERÓWCE

      • 15 września dzieci w naszej zerówce obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w codziennym życiu. Są na skrzydełkach biedronki, z kropki można utworzyć słońce,  bombkę choinkową, kolorową kulę, piłkę czy muchomora. Wspólnie bawiliśmy się z kropką, skakaliśmy po kropkach, z kropek powstały piękne kropeczkowe obrazy. J

      • DOGOTERAPIA

      • "Nikt nie docenia wyjątkowego geniuszu twojej rozmowy, tak jak pies"  Christopher Morley

       Hura, zajęcia dogoterapii wystartowały! Od 16 września, co dwa tygodnie uczennice i uczniowie naszej szkoły będą mogli wraz z pieskami przeżywać całą gamę emocji. Nasi futrzani przyjaciele wiedzą, kiedy czujemy się smutni lub przerażeni, szczęśliwi lub radośni i odpowiednio reagują. Psy, z którymi mamy przyjemność przebywać, noszą niebagatelne imiona. Coffee, jak to często z kawą bywa, umila czas i pobudza do działania, natomiast Arwena – niczym półelf o pięknych, ciemnych włosach przenosi nas w baśniową krainę. Dla jednych te spotkania są przyjemnością samą w sobie, dla innych okazją do przezwyciężania swoich lęków i słabości. Jedno jest pewne: z psiakami i panią terapeutką każdy znajdzie wspólny język i zostanie zrozumiany. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia.

        

       Tekst i zdjęcia: Dorota Kieś

       Dorota Kieś

      • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

      • Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami.  Uczcimy ten fakt 1 września. Rozpoczniemy uroczystą Mszą św. kościele pw. św. Brata Alberta o godzinie 9.00. Następnie pod Pomnikiem Ofiar Pacyfikacji oddamy cześć tym, którzy poświęcili swoje życie w  walkach w czasie II wojny światowej. Wreszcie przejdziemy na teren szkoły, gdzie na boisku szkolnym  spotkamy się i przywitamy  z nauczycielami i dyrekcją szkoły. Potem uczniowie pod opieką wychowawców udadzą się do swoich klas. Uczniowie klasy I mogą wejść do swoich sal razem z rodzicami. W razie niesprzyjającej aury po modlitwie pod Pomnikiem przejdziemy bezpośrednio do sal lekcyjnych. Prosimy pamiętać o używaniu maseczek ochronnych.

       Uczniowie oddziału przedszkolnego bezpośrednio po Mszy św. przejdą wraz z rodzicami na spotkanie z wychowawcami i dyrektorem szkoły do sal "zerówki", po czym udadzą sie do domów.

      • INFORMACJA DOTYCZĄCA POSIŁKÓW NA ROK SZKOLNY 2021/2022

      • Szanowni Rodzice,

       w związku ze zmianą firmy cateringowej (od 1 września posiłki dostarczać będzie firma ATA S.A – Twoje Zdrówko Catering), dostarczającej posiłki do szkoły i oddziału przedszkolnego, zmienią się również ceny
       za posiłki:

       przedszkole (całodzienne wyżywienie)  - 15,50 zł

       oddział przedszkolny (zupa, drugie danie, kompot) – 12,00 zł

       uczniowie w kasach 1-8 (zupa drugie danie, kompot) – 12,50 zł

       W załączniku poniżej zostały umieszczone druki deklaracji zgłoszenia chęci korzystania z posiłków. Druki zostaną również przekazane Rodzicom klas II –VIII za pomocą dziennika elektronicznego Librus. Deklaracje prosimy złożyć w sekretariacie szkoły najpóźniej do 1 września 2021. Ewentuanie z braku możliwości pobrania druku bardzo proszę o zgłoszenie się 1 września do sekretariatu.

       Złożenie deklaracji i zapisanie uczniów na listę jest dla organizatora cateringu informacją, że posiłki będą przygotowywane dla ucznia codziennie. W razie choroby ucznia i jego nieobecności w szkole prosimy
       o informację najpóźniej do godziny  8.15 (w dniu nieobecności) pod numerem tel. 12 283 83 46 (wew. 21) . Niezgłoszenie nieobecności spowoduje zamówienie posiłku dla ucznia i doliczenie jego kosztów.

       DEKLARACJA_na_obiady.docx​​​​​​​

       DEKLARACJA_na_obiady_dla_uczniow_z_orzeczeniami_o_potrzebie_ksztalcenia_specjalnego.docx​​​​​​​

       REZYGNACJA_z_obiadu.docx


      • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

      • 8.00 – pożegnanie i rozdanie świadectw klasy 3

       9.00 – msza święta w intencji uczniów Integracyjnej Szkoły Podstawowej (udział w mszy dobrowolny)

       10.00 - 10.30 – przejście z kościoła do szkoły pod opieką wychowawców i nauczycieli biorących udział we Mszy św.; spotkanie z wychowawcami w klasach (dotyczy uczniów klas I, II, IV, V, VI), rozdanie świadectw (bez udziału Rodziców);

       11.00 – Msza św. w intencji uczniów klasy VIII

       12.00 – pożegnanie uczniów klasy VIII i rozdanie świadectw w klasach VII i VIII.

       Przywozy tego dnia na godzinę 9.00, odwozy 10.30.

       Prosimy o przekazanie informacji wychowawcom i do sekretariatu o ewentualnej konieczności zapewnienia opieki świetlicowej po zakończeniu roku szkolnego w godzinach od 10.30 do 15.15.

      • POŻEGNANIE KLASY VIII

      • W piątek, 25 czerwca, zakończyliśmy kolejny, wyjątkowo trudny, rok szkolny. Postawiono przed nami wszystkimi, zarówno uczniami, jak i nauczycielami nowe zadania, którym musieliśmy stawić czoła. Chociaż nauka zdalna pozbawiła nas realnego kontaktu, dzięki wcześniej zbudowanym relacjom udało nam się przebrnąć przez to doświadczenie. W pożegnaniu VIII klasy, ze względu na obostrzenia, mogła uczestniczyć ograniczona ilość zaproszonych gości. Uroczystość rozpoczęła klasa VII przygotowanym przez siebie poradnikiem w formie scenek sytuacyjnych. W zabawny sposób przedstawili naszym absolwentom możliwości zawodowe jakie otwierają się przed nimi wraz z rozpoczęciem kolejnego etapu edukacyjnego. Siódmoklasiści, po zakończonym przedstawieniu, wręczyli swoim starszym kolegom upominki – wycięte w drewnie łapacze snów z ich imionami. Kolejnym punktem był występ ósmoklasistów pt. „Ostatni egzamin”. W humorystyczny sposób odegrali scenki dotyczące życia szkolnego. Śmiechu było co nie miara! Wszyscy aktorzy stanęli na wysokości zadania. Po zakończeniu widowiska, uczniowie złożyli podziękowania pedagogom, rodzicom i opiekunom, swoim młodszym kolegom. Zaproszeni nauczyciele otrzymali certyfikaty potwierdzające ich znakomite kompetencje zawodowe. Były to chwile pełne wzruszeń, nie popłynęła jedna łza. Z żalem żegnaliśmy naszych uczniów. Spędziliśmy przecież wiele wspólnych lat. Życzymy im samych sukcesów, wytrwałości w dążeniu do celu oraz aby na swojej drodze spotykali wspaniałych ludzi!

  • Kontakty

   • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
   • szkola@integracyjna.org
   • 12 28 38 346
   • ul. Szkolna 6 32-064 Radwanowice Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych