• Aktualności

      • OGŁASZAMY ZBIÓRKĘ PRODUKTÓW NA RACJE ŻYWNOŚCIOWE DLA OBROŃCÓW UKRAINY

      •  

       OGŁASZAMY ZBIÓRKĘ PRODUKTÓW
       NA RACJE ŻYWNOŚCIOWE
       DLA OBROŃCÓW UKRAINY

       Można przynieść:

       • DANIA INSTANT typu zupki chińskie, itp.
       • batony energetyczne,
       • owoce i inne produkty liofilizowane,
       • konserwy,
       • inne gotowe produkty spożywcze

       z długą datą przydatności nadające się do spożycia od razu lub po szybkim przygotowaniu,

       • baterie paluszki typu AA i AAA,
       • bieliznę męską.

        

       Zbiórka trwa do 05.04.2022.
       (w klasach będą kartony na ofiarowane produkty)

      • "CZY PSY CHODZĄ DO PRZEDSZKOLA?"

      • Już nie raz się o tym przekonaliśmy, że nasze zerówczaki są bardzo dociekliwe i zadają mnóstwo pytań. Jednym z kolejnych problemów do rozwiązania podczas zajęć dogoterapii była odpowiedź na pytanie: „Czy psy chodzą do przedszkola?”. Okazało się, ku zdumieniu niektórych, że to jest prawda! Chodź do naszego przedszkola niestety nie prowadzimy psiej rekrutacji, to są miejsca gdzie pieski się uczą. Podczas minionych zajęć dogoterapii dzieci dowiedziały się jakie są obowiązki psów, czego się uczą w swoich przedszkolach. Porównywały też swoje potrzeby do psich potrzeb, a także zrobiły nie małą listę obowiązków człowieka wobec swojego wiernego towarzysza. Na koniec zajęć dzieci przelały swoje pomysły na papier, z czego powstała całkiem spora galeria tego, co służy naszym pupilom, a że ruch i zabawa pojawiły się wielokrotnie to zajęcia zakończyła oczywiście zabawa z Coffee.

      • WYJAZD DO TEATRU GROTESKA

      • Dnia 16 marca 2023 r. klasy I-III wybrały się do Teatru Groteska w Krakowie na spektakl pt. „Ja Bałwan”.

                      Marchewka i Bałwan- dwóch bohaterów. Dwa różne charaktery. Nie dość, że różni ich wszystko, to ich drogi się spotkały… „Ja Bałwan”- najnowszy spektakl w Teatrze Groteska- bardzo dojrzała a zarazem zaskakująca opowieść o życiu, śmierci, poczuciu straty i przyjaźni trwalszej niż tempo roztapiania śniegu.

                      Udział w przedstawieniu zapewnił młodym odbiorcom kultury przyswajanie wiedzy na temat elementów składających się na widowisko teatralne.

      • WIZYTA PANA STRAŻAKA

      • W ramach programu PREORIETACJI ZAWODOWEJ, który ma na celu wstępnie zapoznanie uczniów z wybranymi zawodami najbliższymi ich otoczenia, kształtowanie postawy pracy i motywacji do działania, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów oraz stymulowanie ich pro-zawodowych marzeń.

       13 marca odwiedził nas Tata Martynki, Pan Piotr i opowiedział nam o swojej pracy. Pan Piotr jest przedstawicielem Państwowej Straży Pożarnej.

       Wszyscy uczniowie byli bardzo uważnymi słuchaczami, a także chętnie dzielili się wiedzą, którą nabyli w trakcie nauki. Nie brakowało także bardzo istotnych pytań, m.in. o to, do jakich zdarzeń należy wzywać straż pożarną. Ponadto Pan Piotr w trakcie prowadzenia części teoretycznej przypomniał dzieciom m.in. o sposobie prawidłowego alarmowania straży pożarnej, o niebezpieczeństwie. Ostatnim elementem spotkania na sali było krótkie przybliżenie obrazu zawodu strażaka, sprzyjające kształtowaniu pozytywnego wizerunku tej formacji oraz ludzi w niej służących w oczach dzieci. Już na sali dużą ciekawość wzbudził m.in. sprzęt ochrony osobistej strażaka, a także elementy stroju, które uczniowie mogli przymierzać.

      • GMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

      • W sobotę 11.03.2023 roku, młodsza grupa chłopców składająca się s klas 4,5,6 pojechała spróbować swoich sił, na gminny turniej piłki siatkowej w Zabierzowie.

       Na zawody zgłosiło się 8 szkół. SP Rząska, SP Brzezie,, SP Rudawa, SP Bolechowice, SP Zabierzów, SP Nielepice, JSP Zelków, oraz my ISP Radwanowice. Formy gry zostały ustalone na mecze do dwóch wygranych setów do punktów 20, oraz dodatkowy set tie-break w przypadku remisu 1:1, do punktów 15.

       Losowanie drużyn przydzieliło nas do grupy B, do szkół z Rudawy, Brzezia i Zelkowa. Już w pierwszym meczu przyszło nam walczyć z drużyną chłopców z Brzezia.  Mecz okazał się takim zapoznaniem z boiskiem, z liniami i z odległościami. W niektórych fragmentach meczu gra była wyrównana, jednak przegraliśmy w setach 0:2. Kolejny mecz w naszym wykonaniu ze szkołą z Rudawy był zdecydowanie lepszy i bardziej zacięty. Nasze serwisy sprawiały problem w odebraniu piłki drużynie przeciwnej, i pierwszy set skończył się przegraną tylko 21:19. Drugi set to zdecydowana wygrana przeciwnika. Trzeci mecz z drużyną z Zelkowa, to była walka Dawida z Goliatem. Zespół z ten przyjechał nastawiony na wygraną w całym turnieju, co w ostatecznym rozliczeniu tak się właśnie stało. Pomimo walki i postawieniu się rywalowi, nie udało się wygrać żadnego seta z tym zespołem.

       Ostatni nasz mecz w turnieju, odbył się o miejsce 7 ze szkołą Zabierzów. Poziom gry był dość wyrównany, w tym meczu mógł wygrać każdy z zespołów, natomiast większy spokój, doświadczenie, obycie z halą i wysokimi piłkami pojedynek wygrała szkoła z Zabierzowa w dwóch setach.  Ostatecznie zajęliśmy miejsce 8.

       . Wszystkim zawodnikom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy i dziękujemy za wolę walki oraz zaangażowanie. Pokazaliśmy, że pomimo braku dogodnych warunków do gry w piłkę siatkową na naszej sali gimnastycznej, byliśmy blisko sprawienia w niektórych setach niespodzianki. Bogatsi w doświadczenie, jesteśmy dobrej myśli w kwestii kolejnych meczów turniejowych. Wielkie brawa należą się zawodnikom :

        

       Michał Woźniak © kl.6

       Kacper Rożanowicz kl. 6

       Kamil Szwajcowski kl. 5

       Piotr Adamski kl. 5

       Dawid Nowicki kl. 5

       Krzysztof Bartosiewicz kl. 4

       Antoni Bożek kl. 4

      • KOSMOPARK

      • Wspólnie z podopiecznymi Świetlicy Terapeutycznej odwiedziliśmy Kosmopark w Krakowie - pierwszą w Polsce interaktywną wystawę kosmiczną, podczas której mieliśmy okazję na własnej skórze poczuć niesamowite prawa fizyki i zjawiska, jakich doznają astronauci podczas lotów kosmicznych. Znaleźliśmy się w epicentrum wydarzeń kosmicznych. Poznaliśmy strój astronauty, rozmawialiśmy z Marsem, sprawdzaliśmy, ile ważymy na innych planetach oraz  dowiedzieliśmy się, jak astronauci wykonują różne czynności (np. obcinanie, naprawy, jedzenie) w kosmosie. Mieliśmy również okazję odbyć wirtualną wycieczkę po Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Było to ciekawe doświadczenie, każdy z nas miał okazję poczuć się jak prawdziwy astronauta.

      • DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

      • Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych są już tradycją naszej szkoły.
        W tym roku odbyły się w formie biegu terenowego „Wilczym Tropem”. Uczniowie klas I-III biegli trasą krótszą, dostosowaną do ich możliwości. Uczniowie klas IV-VIII mieli do pokonania trasę dłuższą, w formie pętli prowadzącej przez zróżnicowany teren. Po biegu na każdego uczestnika czekała gorąca herbata, możliwość ogrzania się przy ognisku oraz upieczenia kiełbaski zakupione przez Radę Rodziców. Zwycięzcy biegu otrzymali nagrody ufundowane przez krakowski oddział IPN. W tym roku, po raz kolejny, w przebiegu imprezy wsparli nas uczniowie z klasy mundurowej Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini, oraz druhny i druhowie z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Siedlca i Radwanowic. Serdecznie dziękujemy Im za pomoc w bezpiecznym przeprowadzeniu  obchodów. Mamy nadzieję, że za rok również uda nam się zorganizować świętowanie tego Dnia Pamięci w aktywnej, sprzyjającej zdrowiu i hartowi formie.

      • „MAŁY KSIĄŻĘ” - spotkanie ze sztuką w Teatrze Współczesnym

      • Ostatnio, dzieci z niepełnosprawnościami, uczące się w małych grupach, miały przyjemność wziąć udział w prawdziwej uczcie dla ducha, a mianowicie obejrzeć przedstawienie pt.: „Mały Książę”.

       Spektakl jest autorską adaptacją dzieła, opartą na klasycznej inscenizacji. W sztuce wykorzystywane są również fragmenty tekstów z „Nocnego lotu” Saint-Exupéry’ego. Kreacja teatralna prowadzona była w taki sposób, aby widz mógł swobodnie odczytywać symbole, zawarte w tekście oryginalnym. Całość dopełniła multimedialna scenografia, podkreślająca przeplatające się wątki fabuły: realistyczny, baśniowy i psychologiczny. Opracowanie muzyczne eksponowało dodatkowo płynne przenikanie nastrojów.

       Uczniowie naszej szkoły wykazali się niezwykłą wrażliwością i dojrzałością podczas oglądania, a następnie rozmowy na temat sztuki. Zapamiętali wielu symbolicznych bohaterów, „wyłapali” najważniejsze wątki o miłości, przyjaźni, samotności i tęsknocie. Takie sytuacje uświadamiają nam, że bez względu na to, kim jesteśmy, jakie mamy słabości, bariery, przeszkody jest jedna, uniwersalna prawda, którą wygłosiła na scenie jedna z występujących postaci: A oto mój sekret. Jest bardzo prosty dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

       I tak też należy oglądać teatr, nie tylko oczami, ale przede wszystkim sercem.

        

        

       Dorota Kieś

      • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

      • 25.02.2023 roku, to data kiedy żeńska drużyna klas 7 i 8 wyjechała na turniej międzyszkolny w piłce siatkowej na szczeblu  gminnym do Zabierzowa. Na zawody zawitało 9 szkół. SP Balice, SP Rząska, SP Brzezie,, SP Rudawa, SP Bolechowice, SP Zabierzów, SP Nielepice, SP Kobylany oraz my ISP Radwanowice. Formy gry zostały ustalone na mecze do dwóch wygranych setów do punktów 15, oraz dodatkowy set tie-break w przypadku remisu 1:1, również do punktów 15.

       Losowanie drużyn przydzieliło nas do grupy B do szkół z Balic, Zabierzowa, Nielepic i Kobylan. Już w pierwszym meczu przyszło nam walczyć z drużyną z Nielepic.  Mecz zacięty, ale niestety przegrany w setach 0:2. Kolejny mecz w naszym wykonaniu ze szkołą z Balic był zdecydowanie lepszy. Każda z drużyn wygrała po jednym secie i potrzebny był set dodatkowy. Niestety większe szczęście i doświadczenie sprzyjało dziewczynom po przeciwnej stronie siatki i musieliśmy uznać ich wyższość. Trzeci mecz z drużyną z Kobylan pomimo walki i ostrych zagrywek nie udało się wygrać. Ostatni mecz w naszej grupie odbył się ze szkołą Zabierzów. Podobnie jak w meczu z Balicami, nasze dziewczyny bardzo ostro walczyły o każdą piłkę. Wynik na tablicy oscylował prawie cały czas blisko remisu. Również tu potrzebny był 3 set. Niestety przegrany. Takie porażki najbardziej „bolą”, bo gdyby udało się wygrać te 2 mecze stykowe z drużyną z Balic i Zabierzowa, nasze dziewczyny mogłyby walczyć o miejsca 5-7. Ostatecznie zajęły miejsce 9.

       . Wszystkim zawodniczkom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy i dziękujemy za wolę walki oraz zaangażowanie. Pokazaliśmy, że pomimo braku dogodnych warunków do gry w piłkę siatkową na naszej Sali gimnastycznej, byliśmy bardzo blisko pokonania takich  szkół jak SP Zabierzów, czy SP Balice. Wielkie brawa należą się zawodniczkom :

        

       Oliwia Walczowska ©

       Julia Kramarczyk

       Julia Pogan

       Amelia Kłeczek

       Karolina Chochół

       Oliwia Całek

       Liliana Krawczyk

       Róża Mitońska

         

        

      • TABLICZKA MNOŻENIA W PRAKTYCE

      • Uczniowie klasy II podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych przez p. Marinę Kurdziel, usprawniali tabliczkę mnożenia w sposób praktyczny. Złączone stoliki, integracja grupowa no i oczywiście klocki – sprawiły że tabliczka mnożenia, nie jest aż taka straszna. Celem zajęć było kształtowanie i utrwalanie umiejętności mnożenia, rozwijanie wyobraźni, myślenia, aktywności twórczej oraz zainteresowania matematyką -  która jak mówi przysłowie jest: „Królową nauk”. 

      • CZYTAM SOBIE- RZĄDZĘ!

      • Szkoła to czas dla każdego ucznia niezwykle intensywnego poznawania świata, gromadzenia wiedzy, rozwijanie  i doskonalenie wielu umiejętności. W klasie I odbyły się ostatnie zajęcia z projektu „Czytam sobie. Klasa 1”, czytaliśmy opowiadanie „Lem i zagadki Kosmosu”. Książka okazała się pełna tajemniczości oraz ciekawych sytuacji i przygód z życia Pana Lema. Wykonaliśmy pracę plastyczną pt. „Luneta”, przez którą obserwowaliśmy gwiazdozbiór. Spotkanie z książkami budują kompetencje, umiejętności społeczne i emocjonalne. To także doskonały sposób na kształtowanie umiejętności twórczego myślenia.

      • KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

      • 22 lutego w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu matematyczno – przyrodniczego, który skierowany był dla uczniów klas IV-VI. Celem konkursu było przede wszystkim popularyzowanie wśród uczniów matematyki i przyrody. W konkursie wzięło udział 12 uczniów, którzy rywalizowali ze sobą odpowiadając na pytania o różnym stopniu trudności. Konkurs dostarczył wiele emocji i radości, wiedza uczniów była bardzo wyrównana, a po wielu dogrywkach jury postanowiło przyznać dwa pierwsze miejsca:

       I miejsce ex aequo : Antoni Bożek klasa IV i Michał Woźniak klasa VI

       III miejsce : Maja Olek klasa IV

       Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, gry oraz książki.

       Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a kolejna edycja konkursu już za rok, na którą już dziś zapraszamy!

                                                                  Organizatorzy konkursu : Urszula Czyba i Anna Spyt

      • AKTYWNI BŁĘKITNI - SZKOŁA PRZYJAZNA WODZIE

      • Woda to jeden z najcenniejszych skarbów jakie daje nam nasza planeta, woda to źródło wszelkiego życia. Bez niej nie umielibyśmy przetrwać. Dlatego tak istotna jest wiedza oraz dobre nawyki związane z gospodarowaniem
       jej zasobami. W związku z tym postanowiliśmy zaangażować naszych uczniów w nowy projekt – „Aktywni Błękitni - szkoła przyjazna wodzie” - którego organizatorem jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Celem projektu jest między innymi wzrost świadomości i upowszechnienie wiedzy na temat szeroko rozumianej gospodarki wodnej, wyrobienie poprawnych nawyków wykorzystywania wody i wyposażenie uczniów w podstawową wiedzę z zakresu edukacji ekologicznej, w tym edukacji wodnej. Nie pominiemy również aspektu związanego z rekreacją oraz czerpaniem przyjemności ze spędzania czasu nad wodą w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Liczymy na dobrą zabawę
       oraz zdobywanie nowej wiedzy!

        

       Anna Tymkowicz - Szelest

      • DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASIE II

      • Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre – dzień Babci i Dziadka w klasie II.
       Dnia 21 lutego uczniowie klasy II przygotowali dla swoich dziadków przedstawienie, które miało charakter taneczno-aktorski. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie uczniowie zaprosili babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
       To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
       Jeszcze raz życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, radości każdego dnia, dużo miłości i spełnienia wszystkich marzeń !

                                                                     Uczniowie klasy II wraz z p. Mariną Kurdziel, Elżbietą Robakowską

      • „JAK PODRÓŻUJĄ WIRUSY, BAKTERIE I INNE ZARAZKI”

      • „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”

       Wisława Szymborska

       Za nami kolejne zajęcia w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, realizowane w klasie II z udziałem p. Iwony Łabędź. Tym razem wspólnie czytaliśmy i omawialiśmy opowiadanie pt.: „Jak podróżują wirusy i inne zarazki”. Przenieśliśmy się w świat wirusów i zarazków, poznając ich znaczenie i rolę w organizmie. Książka za pomocą ilustracji pokazała, jak starać się i nie dopuszczać do jakichkolwiek infekcji oraz uchronić innych przed zakażeniem. Celem projektu jest zachęcenie do samodzielnego czytania, rozwijanie świadomości emocjonalnej dzieci, szerzenie kultury czytelniczej uczniów, rozbudzenie kreatywności i ciekawości uczniów.

      • "CZYTAM SOBIE...."

      • Czytanie to wspólna przygoda, kochamy książki, przede wszystkim chcemy aby czytanie stało się naszą wspólna pasją. Za nami już drugie zajęcia z projektu „Czytam sobie. Pierwsza klasa.”, tym razem wspólnie czytaliśmy i omawialiśmy opowiadanie pt. „Walizka Pana Hanumana”. Przez tą krótką chwilę, kiedy czytamy, możemy zostać sami w krainie przeżywanych razem z bohaterami przygód. Ale również dlatego, że w czasie czytania, czy po przeczytaniu opowieści będziemy mogli usiąść z innymi „pożeraczami” książek i po prostu porozmawiać o niej. Celem projektu jest zachęcenie do samodzielnego czytania, rozwijanie świadomości emocjonalnej dzieci, szerzenie kultury czytelniczej uczniów, rozbudzenie kreatywności i ciekawości uczniów.

      • TEATRZYK

      • 22 lutego zerówczaki wybrały się do szkoły aby wspólnie z przedszkolakami obejrzeć spektakl teatralny pt. ,,Jak Marysia mała słonko złapać chciała’’ w wykonaniu krakowskiego Teatru Skrzat. Pewnego dnia mała dziewczynka Marysia tak bardzo zachwyciła się blaskiem słonka, że postanowiła je dogonić i złapać. Na swojej drodze spotyka czyżyka który, skierował dziewczynkę do szewca po siedmiomilowe buty. Podczas swoich dalszych poszukiwań napotyka zbójnika, kota oraz ducha. Na szczęście nie zabrakło w tej bajce życzliwych osób i w złapaniu słonka ostatecznie pomógł Marysi rajdowiec, który zabrał Marysię na lotnisko. Tam spotkała pilota, który poszybował w chmury i spełnił marzenie Marysi o złapaniu słoneczka. Scenografia, kolorowe stroje oraz gra aktorów sprawiły, że dzieci z zapartym tchem śledziły przebieg zdarzeń. Dzięki przedstawieniu wszyscy widzowie mogli przekonać się, że pomimo trudności i napotkanych na swojej drodze przeszkód, trzeba dążyć do celu i nie poddawać się.

      • „NIE BÓJ SIĘ KOCHAĆ” – WIERSZOBRANIE

      • Miłość jest najwyższą siłą

       Wszechświata, to ona wprawia

       W ruch gwiazdy

       Dante Alighieri

        

       Za nami kolejna uczta poetycka, tym razem w duchu miłości, w którym wystąpili również uczniowie naszej szkoły: Sylwia, Ewa, Kamil i Antoni. Szczególne uznanie i brawa należą się Sylwii, której był to debiut wokalny na scenie, przed niezwykle licznie zgromadzoną publicznością na sali teatralnej Fundacji „Mimo wszystko”. W duecie
       z Antonim zaśpiewała ponadczasowy hit Maryli Rodowicz „Małgośka”. Ewa z Kamilem natomiast swoim występem pokazali, czym może skończyć się brak lojalności i wierności
       i że miłość ma różne oblicza, ale zawsze zwycięża, nie tylko w walentynki.

       Spotkanie, zgodnie z tradycją rozpoczęła charyzmatyczna pani Anna Dymna, wzruszającymi słowami: „Kocham was, wiecie o tym. Dlatego święto miłości jest dla mnie zawsze, codziennie. (...), bez miłości w ogóle by świata nie było”.

       Życzymy, byście potrafili świętować i celebrować miłość każdego dnia! J

                  

       Dorota Kieś

      • TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

      • W sobotę 18 lutego wyjechaliśmy  na turniej międzyszkolny w piłce siatkowej na szczeblu  gminnym do Zabierzowa klas 7 i 8.  Tym razem na zawody zawitało 8 szkół. SP Balice, SP Rząska, SP Brzezie,, SP Rudawa, SP Bolechowice, SP Zabierzów, SP Nielepice oraz my ISP Radwanowice.

       Po losowaniu przez naszego kapitana drużyny Adriana Piechnika, trafiliśmy do grupy A wraz z SP Brzezie, SP Nielepice oraz SP Bolechowice. Mecze rozgrywane były jednocześnie na dwóch połówkach boiska. W pierwszym meczu przyszło nam walczyć z SP Bzezie, mecz bardzo wyrównany jednak przegrany przez naszych zawodników stosunkiem setów 2:0. Druga potyczka w naszej grupie odbyła się przeciwko szkole z Nielepic. Tutaj emocji było co nie miara, zwrot akcji, błędy własne obu drużyn, niepotrzebne straty oraz nerwy trenerów sprawiły, że do wyłonienia zwycięscy potrzebny był tie-break do 15 pkt. I udało się, z parkietu zeszliśmy jako drużyna zwycięska.  Nie poddając się, w trzecim meczu grupowym próbowaliśmy ograć SP Bolechowice, jak się później okazało zwycięzcę całego turnieju. Niestety przegraliśmy w setach 0:2 i nie udało nam się wyjść z grupy , by walczyć o miejsce medalowe.

        W naszym ostatnim meczu o miejsce V z SP Zabierzów, podobnie jak  meczu grupowym z Nielepicami emocje sięgały zenitu! Po dwóch setach wynik na tablicy widniał 1:1 i po raz kolejny potrzebny był do rozegrania trzeci set. Dzięki kilku dobrym serwisom i błędach drużyny przeciwnej wygraliśmy i w ostatecznym rozrachunku zajęliśmy miejsce 5. Wszystkim zawodnikom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy i dziękujemy za wolę walki oraz zaangażowanie. Pokazaliśmy, że pomimo braku dogodnych warunków do gry w piłkę siatkową na naszej Sali gimnastycznej, byliśmy pokonać takie szkoły jak SP Zabierzów, czy SP Nielepice, które dysponują zdecydowanie większymi halami.

      • DZIEŃ BABCI I DZIADKA

      • „Dziadkowie są wspaniałą mieszanką śmiechu, opiekuńczych gestów, pięknych opowieści i MIŁOŚCI”.

       Babcia i Dziadek  to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego uczniowie klasy I gościli swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Uczniowie od samego rana z niecierpliwością wyczekiwali zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Szkoły. Licznie przybyli: Bacie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. To był naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. 

  • Kontakty

   • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
   • 12 28 38 346
   • ul. Szkolna 6 32-064 Radwanowice Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych