• Aktualności

      • MOC GORĄCYCH ŻYCZEŃ

      • Wielu spośród uczniów ISP w Radwanowicach odpowiedziało na świąteczną akcję składania życzeń bożonarodzeniowych i noworocznych. Uczniowie składali życzenia swoim nauczycielom, wychowawcom, kolegom i bliskim.  Przesłane życzenia, które miały formę świątecznych bombek, kartek i  innych ozdób zawisły na szkolnej choince. W większości uczniowie słali życzenia swoim nauczycielom i wychowawcom,  wdzięczni za ich pracę, jak również swoim kolegom, za którymi bardzo się już stęsknili.  Wszyscy w Nowym Roku życzyli sobie szczęścia, zdrowia, pomyślności oraz szybkiego powrotu do szkoły.  

      • SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK „HEJ! KOLĘDA! KOLĘDA!

      • Już od wielu lat, cyklicznie, w naszej szkole w ostatnim dniu nauki przed świętami Bożego Narodzenia odbywa się przegląd kolęd i pastorałek. W tym roku, pomimo specyfiki sytuacji wynikającej
       z pandemii, a co za tym idzie, wyjątkowego sposobu prowadzenia edukacji, nie mogło go również zabraknąć. Uczniowie mogli nadesłać nagrania swoich kolęd i pastorałek online. Wszystkie występy były wyjątkowe, dlatego każdy z uczestników zasługuje na dyplom
       i nagrodę, niemniej jury musiało wykonać swoje niezwykle trudne zadanie i wyłonić zwycięzców.

       Mamy zaszczyt ogłosić że,

       w konkursie kolęd i pastorałek, w roku 2020 wyróżnienia zdobyli -  Antoni Kieś oraz Emilia Czerhoniak.

       Miejsce trzecie zajęła Wiktoria Nowicka.

       Zaszczytne miejsce drugie przypadło Mai Olek

       Zwycięzcami tegorocznego przeglądu został duet sióstr: Klaudia i Wiktoria Gawecka.

       WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

       konkur_koled(1).mp4​​​​​​​

      • WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

      • Pomimo panującej na Świecie pandemii koronawirusa, wiele osób nadal pamiętało o zwierzętach w potrzebie i wsparło  naszą coroczną akcje różnymi darami! Tym razem serdecznie dziękujemy przede wszystkim uczniom  z klas I-III, oraz ich rodzicom. Dziękujemy  za pamięć i okazaną pomoc potrzebującym zwierzętom!

                                                                                                                                                    SzRU

      • PROGRAM PROFILAKTYCZNY "CUKIERKI"

      •     Na przełomie listopada i grudnia 2020r uczniowie Integracyjnej Szkoły Podstawowej z  klas I-II   mieli możliwość uczestniczenia w programie profilaktycznym „Cukierki”. Program przybliżył  uczniom podstawowe informacje na temat  środków uzależniających i zagrożeń z nimi związanych, ukształtował  umiejętności troski o własne bezpieczeństwo w relacjach z innymi, nauczył postaw  dystansu w relacjach z osobami nieznajomymi oraz współpracy, jako formy zapobiegającej zrachowaniom agresywnym. Założeniem programu było  zachęcanie do angażowania w zabawę wszystkich dzieci, uczenie empatii, nabywanie umiejętności społecznych i rozwijanie pozytywnej solidarności grupowej. Z tego punktu widzenia program miał  charakter wychowawczy, który ma ogromne znaczenie profilaktyczne o charakterze uprzedzającym. Warsztaty odbyły się dzięki  wsparciu Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, a osobą odpowiedzialną za ich przeprowadzenie w naszej szkole  była pani pedagog Izabela Kołodziej. Bardzo dziękujmy Rodzicom za pomoc w realizacji programu. A w niedługim czasie zapraszamy na  Wystawę Prac Dzieci biorących udział w programie.

                                                                                                                                                        Izabela Kołodziej

   • Kontakty

    • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
    • 12 28 38 346
    • ul. Szkolna 6 32-064 Radwanowice Poland
  • Galeria zdjęć

    brak danych