• Grono pedagogiczne

      •  Lp. 

         Imię i Nazwisko

         Stanowisko

        1.

        Milena Błądek - Byczek

        Dyrektor
        Nauczyciel j. polskiego

        2.

        Katarzyna Witmajer

        Wychowawca Oddziału Przedszkolnego, grupa 4-5 – latków

        Anna Chmiest

        Nauczyciel współorganizujący

        3.

        Magdalena Łazowy

        Wychowawca Oddziału Przedszkolnego, grupa 6 – latków

        Anna Spyt

        Nauczyciel współorganizujący

        4.

        Joanna Migdał-Strychalska

        Wychowawca klasy I

        Elżbieta Łapa

        Nauczyciel współorganizujący

        5.

        Joanna Figiel

        Wychowawca klasy II

        Kinga Sarota

        Nauczyciel współorganizujący

        6.

        Paulina Rogóż

        Wychowawca klasy III

        Małgorzata Kingryk

        Nauczyciel współorganizujący

        5.

        Anna Spyt

        Wychowawca klasy IV, nauczyciel przyrody, biologii

        Anna Tymkowicz-Szelest

        Nauczyciel współorganizujący

        7.

        Anna Konik

        Wychowawca klasy V,
        Nauczyciel współorganizujący

        8.

        Joanna Popiołek

        Wychowawca klasy VI,
        Nauczyciel współorganizujący

        9.

        Mateusz Grządzielewski

        Wychowawca klasy VII, nauczyciel wychowania fizycznego

        Monika Morawiec

        Nauczyciel współorganizujący

        10.

        Urszula Czyba

        Wychowawca klasy VIII, Nauczyciel matematyki, fizyki

        Paulina Klimczak

        Nauczyciel współorganizujący

        11.

        Alicja Stanek – Pałka

        Nauczyciel j. angielskiego

        12.

        Martyna Jackiewicz

        Nauczyciel j. angielskiego

        13.

        Diana Biłas

        Nauczyciel j. polskiego

        14.

        Maria Madeja

        Nauczyciel religii

        15.

        Andrzej Sasuła

        Nauczyciel religii

        16.

        Hubert Frankiewicz

        Nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie

        17.

        Dagmara Sałęga

        Nauczyciel j. niemieckiego

        18.

        Agnieszka Polańska - Kłaput

        Nauczyciel chemii

        19.

        Dominika Mazur

        Nauuczyciel geografii

        20.

        Małgorzata Kindryk

        Nauczyciel muzyki

        21.

        Jerzy Noworól

        Nauczyciel plastyki

        22.

        Joanna Kurdziel

        Nauczyciel techniki, edukacji dla bezpieczeństwa

        23.

        Dorota Kieś

        Doradztwo zawodowe, nauczyciel współorganizujący

        24.

        Kamila Szkodlarska

        Nauczyciel współorganizujący

        25.

        Kołodziej Izabela

        Pedagog szkolny

        26.

        Anna Kurek

        Psycholog szkolny

        27.

        Barbara Kurdybowicz

        Psycholog szkolny

        28.

        Kulińska Kinga

        Logopeda

        29.

        Marta Czernecka

        Fizjoterapeuta

        30.

        Weronika Kusiak

        Fizjoterapeuta

        31.

        Marta Olek

        Nauczyciel w oddziale rewalidacyjno - wychowawczym

        32.

        Anna Wesołowska

        Nauczyciel w oddziale rewalidacyjno - wychowawczym

        33.

        Marina Kurdziel

        Nauczyciel w oddziale rewalidacyjno - wychowawczym

    • Kontakty

      • Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach, ul. Szkolna 6
      • szkola@integracyjna.org
      • 12 28 38 346
      • ul. Szkolna 6 32-064 Radwanowice
  • Galeria zdjęć

      brak danych