Menu

Niepubliczne Przedszkole

 


ROK SZKOLNY 2014/2015


POZNAJ NASZĄ GRUPĘ


Szanowni Państwo! Drodzy rodzice i opiekunowie dzieci!

 

Dla ujednolicenia oddziaływań wychowawczych przedszkola i domu rodzinnego ważne jest, aby rodzice wiedzieli co dzieje się w przedszkolu i starali się w miarę możliwości uczestniczyć w jego życiu. Jest to bardzo ważne dla dzieci, gdyż w przedszkolu spędzają większą część dnia. Tu bawią się i cieszą, czasem smucą, odnoszą sukcesy i drobne porażki. Tym wszystkim chcą podzielić się z rodzicami. Chcemy, by dzieci czuły się u nas dobrze i bezpiecznie, by rodzice nie byli dla nas obcy. Zapraszamy rodziców i rodziny naszych przedszkolaków na wszystkie uroczystości i imprezy odbywające się w przedszkolu.  O tym, co było lub dopiero będzie się działo możecie się Państwo dowiedzieć z informacji na tablicach ogłoszeń w przedszkolu. Zapraszamy też na zebrania oraz konsultacje.

 

Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć, nauczyłem się  w przedszkolu – o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat.”

                                                     Robert Fulghum

 

 Ideą przewodnią naszego przedszkola jest skoncentrowanie się na indywidualnym rozwoju dziecka, na który patrzymy wieloaspektowo, uwzględniając  aktywność dziecka w sferze fizycznej, poznawczej, emocjonalnej i społecznej.     

I.   Nasze przedszkole jest otwarte na potrzeby i zainteresowania dziecka. Wspiera jego aktywność i kreatywność. Pomaga dziecku w rozwoju      jego talentów.  

II.  Promujemy zdrowy i aktywny tryb życia.

III. Nasze przedszkole to miejsce, w którym panuje pozytywny klimat emocjonalny. Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola znakomicie  się w nim czują.                        

IV. Zapewnia dobrze zorganizowane, atrakcyjne zajęcia w dodrze wyposażonym, bezpiecznym budynku.

V.  Nasze przedszkole zabiega o partnerstwo z rodziną w wychowaniu dziecka.                                       

WyszukiwarkaTwój 1% może pomóc
Nasi specjaliści ...

Pedagog pomoże
o każdej porze

Psycholog

Logopeda


Nasza Szkoła Oferuje

Integracja Sensoryczna

BioFeedBack

Pracownia komputerowa

Szkoła promująca zdrowie


Współpracujemy

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA W ZABIERZOWIE