SPECYFIKACJA

Świadczenie usługi transportowej w zakresie dowozu uczniów uczęszczających do Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Radwanowicach
w latach 2015 – 2017 wraz z zapewnieniem opieki w czasie dowozu.      
WORD      PDF

PODRÓŻ KOSMICZNA

10 czerwca nasza szkoła miała możliwość wybrać się w podróż po  planetach  Układu Słonecznego. Dzięki  „Planetarium w Twojej Szkole”, które do nas przyjachało,  mieliśmy możliwość poznać  charakterystyczne cechy każdej  z planet. Ze 188 naturalnych satelitów , które są w naszym „najbliższym sąsiedztwie” odwiedziliśmy kilka z nich. Zobaczyliśmy jak bardzo różnią się od siebie księżyce w naszym Układzie Słonecznym, oraz jak piękne jest ziemskie niebo. Poznaliśmy historię mitologiczną gwiazdozbiorów –  można by opowiadać, opowiadać i opowiadać. Było super!!!

WESTERN PARK

Z okazji Dnia Dziecka, 2 czerwca 2015 Zerówka udała się na wycieczkę do Western Park w Trzebini. Dzieci poznały tajniki życia kowbojów i Indian. Każdy mógł spróbować swoich sił w jeździe konnej, jeździe quadem oraz zmierzyć się drużynowo w przeciąganiu liny. Na terenie ośrodka dzieci  poznały również różne zwierzęta- owce, kozy, osły a nawet lamę. Po zjedzeniu smakowitych kiełbasek z ogniska „zerówczaki „miały czas wolny, w którym bawiły się na huśtawkach oraz „małpim gaju”. Wszyscy zmęczeni ale zadowoleni wrócili do domów.

GMINNY DZIEŃ DZIECKA NA RYNKU W ZABIERZOWIE

W niedzielę 31 maja 2015 roku na rynku w Zabierzowie odbył się Gminny Dzień Dziecka, duża impreza z całą masą przeróżnych atrakcji, w której udział wzięli również uczniowie naszej szkoły. Słońce po długiej przerwie wreszcie zaświeciło, więc dzieci na zabierzowskim rynku, którzy przyszli na ten rodzinny piknik wspólnie ze swoimi rodzicami nie brakowało. Dmuchane zamki, trampoliny, zorbing w basenie, wozy strażackie, ambulanse, spotkania z policjantami, leśnikami, konkursy plastyczne, upominki, słodkości – tego nie brakowało.

DNI OWADA

W dniach 29 -31 maja 2015 na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie odbywały się XV Ogólnopolskie Dni Owada.  Grupa uczniów Zerówki  wyruszyła 29 maja z Radwanowic  do Krakowa żeby móc podziwiać różne gatunki owadów, roślin owadożernych oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat zwierząt egzotycznych. Zostaliśmy zaproszeni również dzięki uprzejmości Pani  dr inż. Bożeny Szewczyk-Taranek  do zwiedzenia laboratoriów i szklarni doświadczalnych Wydziału Botanicznego Uniwersytetu Rolniczego. Pełni wrażeń i nowych informacji wróciliśmy do szkoły.

Strony